• Bilgilendirme; Sitemizde altyapı değişikliği nedeniyle, kayıtlı üyelerimiz hesaplarına giriş sorunları ile karşılaşabilirler. Buradan yeni şifre isteğinde bulunup hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

YT3 Music – Video Downloader v4.7 Mod Apk

Silver Üye
Katılım
17 Tem 2022
Mesajlar
2
Yaş
45
Konum
Mugla
Kredi
542
Meslek
webmaster
Ticaret: 0 / 0 / 0

YT3 Music – Video Downloader v4.7 Mod Apk​


YT3-Music-Video-Downloader-v4.7-Mod-Apk.webp


Müzik ve yüksek kaliteli videolar indirin. YT3 Music Downloader basit ve sade bir arayüze sahiptir ve indirmeler sadece birkaç saniye içinde başlar!

YT3 Music Downloader, YouTube'da barındırılan herhangi bir şarkıyı veya videoyu saniyeler içinde indirmenize izin veren bir uygulamadır. Kelimenin tam anlamıyla. YT3 Music Downloader'daki indirme hızı gerçekten muhteşem.

YT3 Music Downloader'daki arayüz basit ve sezgiseldir. Yalnızca iki sekmesi vardır: biri sevdiğiniz herhangi bir sanatçıyı veya şarkıyı aramak için, diğeri ise tüm indirdiklerinizi size göstermek için. Gezinmesi bu kadar kolay bir uygulamayla kafanız karışmaz.

Belirli bir videoyu aradıktan ve ona dokunduktan sonra birkaç seçeneğiniz olacak. İlk olarak, bu bir şarkıysa, şarkı sözlerini de görerek doğrudan aktarabilirsiniz. Bu bir videoysa, hangi biçimde olursa olsun videonun kendisini veya yalnızca sesini indirebilirsiniz.

YT3 Music Downloader'da indirme, bir düğmeye dokunmak kadar basittir ve yalnızca birkaç saniye sürer. Videoları kaydederken, bunu HD veya SD olarak yapmayı seçebilirsiniz.
YT3 Music Downloader, video ve müzik indirmek için mükemmel bir araçtır ve TubeMate gibi büyük isimleri kıskanacak hiçbir şeyi yoktur. Basit arayüzü ve güçlü özellikleri onu olağanüstü bir uygulama haline getiriyor.

İNDİRME BAĞLANTISI