WF - Webmaster Forumu

Merhaba! WF’e hoş geldiniz!
WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir.
WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz.
Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Wf, webmaster araçları aktif

Admin

Administrator
Admin
Kurumsal Plus
22 Ocak 2022
2,046
3
81
678
34
Bursa

WF'de Ücretsiz Olarak Kullanabileceğiniz Webmaster Araçları Aktif​

WF, Webmaster Araçları, sitenizin performansını artırmak ve arama sonuçlarında sayfa sıralamanızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir hizmettir. İşte bu araçların bazı özellikleri:

  • SEO Analiz Araçları:
  • Seo Analiz, Sitenizi analiz ederek (title),(description),(keywords),(img),(H1)meta (Tag) etiketleri kontrol eder ve (Css),(Js), vb. şeyler hakkında detaylı bilgi edinmeniz için sizlere sonuçlar verir. Seo analiz ile tarama sonuçlarına dayalı olarak tüm web sitesinde bulunan hataları içeren sayfaları görebilirsiniz.
  • Site Analiz Araçları:
  • Site Analiz, Web sitenizin google hakkında analiz sonuçları görmenize yardımcı olur. Ayrıca Sosyal ağ analizi, sunucu analizleri, domain yaşı, sayfa analizi, Moz rank, (Pa) gibi gelişmiş değerleri ve arama motorlarında nasıl göründüğü hakkında bilgileri görmenizi sağlar.
  • Sıra Bulucu Araçları:
  • Sıra Bulucu, Arama motorlarında hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunu görmenizi sağlayan bir araçtır. Örnek; Web sitenizin (webmaster) kelimesinde google'de kaçıncı sırada olduğunu gösteren ve kolayca ögrenmemizi sağlayan ücretsiz bir sıra bulucu aracı'dır.
  • Link Çıkartıcı: Web sitenizde iç linkler ve Dış linkler olmak üzere yönlendiren sayfaları, etki alanlarını ve bağlantı metinlerini görüntüler.
  • Site Taraması: İsteğe bağlı bir site denetim aracıdır ve genel teknik SEO sorunlarını kontrol eder.
  • Diğer Araçlar: Kelime hesaplayıcı, Site HTTP Bilgisi, Şifre Üretici, Link Uzatıcı, Dönüştürücüler, Site Hız Testi, Çekiliş Aracı, CSS Sıkıştırma, vb özelliklere sahip webmaster araçlarımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bu araçlar, sitenizin performansını izlemek ve geliştirmek için kullanışlıdır. Webmaster Araçları’na kaydolabilir ve ücretsiz raporlar'a ulaşabilirsiniz.
Webmaster Araçlarımızda, Şu an için bazı hatalar, ve eksiklikler olabilir arkadaşlar zamanla bunları da ele alacağız.
 
Üst Alt