• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Wf, nasıl kullanılır ve neler yapabilirim

Hakan

Moderator
moderator
Onaylı Üye
7 Şub 2022
98
46
14

WF Nasıl Kullanılır?​


WF, bir uygulama, web tarayıcı veya mobil tarayıcı, üzerinden pencere çubuğuna (www.wf.com.tr) adresini girerek kullanabilirsin.
Yönetici, muhtemelen bu sitenin özelliklerinden tam olarak yararlanmanız için kaydolmanızı isteyecektir.

Kayıt Olma: Siteyi kullanmaya başlamak için, öncelikle bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Siteye ücretsiz kayıt olarak, daha sonra ilgilendiğiniz konu başlıklarını takip ederek veya yeni konular açarak toplulukla etkileşime geçebilirsiniz. Eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, WF’in yardım bölümünü ziyaret edebilir veya doğrudan site üzerinden destek alabilirsiniz.

WF'de Neler Yapabilirim?​


Wf.com.tr, webmasterlar ve internet profesyonelleri için çeşitli kaynaklar sunan ücretsiz bir webmaster platformudur. Kayıt olduktan sonra İşte WF’de yapabilecekleriniz:

Forumlarda Tartışma: SEO, webmaster, sosyal medya, domain ve hosting vb konularda tartışmalara katılabilirsiniz.
Bilgi Paylaşımı: Kendi fikir, bilgi ve deneyimlerinizi paylaşarak diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunabilirsiniz.
Freelancer İşleri: Freelancer olarak iş bulabilir veya projelerinizi sergileyebilirsiniz.
Alışveriş: Backlink, hesap, script, program, tema ve eklenti, Domain satışı, web sitesi alım-satımı gibi ticari etkinliklerde bulunabilirsiniz.
Eğitim Materyalleri: Web tasarımı, programlama ve diğer teknik konularda eğitim materyallerine erişebilirsiniz.
Teknoloji ve Donanım : Telefon, tablet, bilgisayar gibi yeni çıkanlar ürünler hakkında son bilgilere erişebilir, tavsiye ve öneriler alabilirsiniz. Donanım hakkında teknik sorular sorabilir veya cevaplar alabilirsiniz.
Eğlence : WF her ne kadar webmaster forumu ve webmaster platformu olarak hizmet veriyor olsada, üyelerine eğlenceli vakit geçirebilecekleri, eğlence ile ilgili bölümler de içermektedir. (Off-Topic) genel konuların yer aldığı mizah, eğlence, kariyer & kişisel gelişim, araçlar, çekiliş & ödül gibi bölümlerine erişebilirsiniz. Ayrıca: Sorular ve cevaplar alabileceğiniz bir bölüm, dizi, film paylaşımları hakkında arkadaşlarınız ile tartışmalara katılabilirsiniz..
Hikaye : Facebook, instagram, youtube gibi anlık hikaye paylaşımları ve tepkiler.
Media : Youtube, tiktok, twitter ve diğer medya paylaşımları yapabilir veya kendi resim videolarınızı yükleyebilirsiniz . Kişisel albümler, kendi çekimleriniz, yada sevdiğiniz bir şehrin resmini, gezilecek yerleri diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.
Sosyal Gruplar : Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kendinize özel veya genel bir grup kurabilir, arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Bu grup kişisel paylaşım veya ticari faaliyetlerin için kullanabilirsin bu tamamen size kalmış.

Sayamadığımız bir çok benzersiz ikonografi gibi şeyler! ve daha fazlasını kullanırken, özelleştirirken iyi eğlenceler!

Umarım bu adımlar size yardımcı olur! Eğer başka bir sorunuz olursa S.S.S bölümüne bakmayı unutmayın.
Lütfen bizlere sorular sormaktan çekinmeyin. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
 
Üst Alt