• Bilgilendirme; Sitemizde altyapı değişikliği nedeniyle, kayıtlı üyelerimiz hesaplarına giriş sorunları ile karşılaşabilirler. Buradan yeni şifre isteğinde bulunup hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

WF - Alt Taban Fiyatları & Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wmgtasarim

WMGTASARIM
Yönetici
Katılım
16 Tem 2022
Mesajlar
39
Konum
Tekirdağ
Kredi
95,820
Meslek
Yazılım
Facebook
wmgdesig
Ticaret: 0 / 0 / 0
WF.com.tr ekibi olarak sitemizde, yaptığınız işlerle ilgili herkesin 'de rahatça alışveriş yapabileceği ve emeğinin hakkını alarak hiç kimse kalkıp başkasının ekmeğiyle oynamayacağı ve piyasa 'yı batırmayacağı söz konusunu ele alarak belirlemiştir. Bu kuralların Premium, üyeler ve kullanıcı 'lar geçerli olmak üzere herkesi kapsamaktadır.
Kimlik Onaylı Olmayan veya onaylatmayan Kullanıcılar Ticaret Konusu Açamayacaktır. Bu Alınan Tedbirler Neticesinde Dolan-dırıcılığın ve yapmaya çalışan kişilerin tespiti halinde kullanmasıdır forumumuzda bu tür eğilimlere yeltenen forumun btk onaylı yer sağlayıcısı olmasından dolayı hakkında yasa gereği forumun itibarını düşürmekten dava işlemleri başlatılmasıdır. kimlik onayı tamamıyla güvenlik açısından alınmaktadır. kaldırılmasını isteyen kullanıcılar savcılıktan kaldırılmasına dair belge iletilmesi gerekir.
Taban Fiyatı Altı Paylaşımlar Otomatik Silinecektir
sizlere hayırlı olması ve bol kazançlı işler / Ticaret etmenizi dileriz.


Grafik Tasarım Alt Taban Fiyatı: 40 TL

Web Yazılım Hizmetleri: 250 TL

Reklam Hesapları: 150 TL

Hosting Firmaları Aylık Tüzüğüne Göre: 15 TL

Makale Hizmetleri:

300 kelime: 4,50 TL
150 Kelime: 2,25 TL


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...