• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Türkiye'de satılan xiaomi ürünler nelerdir?

Türkiye'de Satılan Xiaomi Ürünler Nelerdir?​

akliniza-gelmeyecek-seyleri-bile-ureten-xiaomi-nin-turkiye-de-satilan-birbirinden-ilginc-27-ur...jpg

Cep telefonundan akıllı ev ürünlerine, ülkemizde satılan Xiaomi ürünler bu konuda mercek altında!
Xiaomi Türkiye piyasasına girdiği ilk andan itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan bir markadır. Telefon modelleri ve aksesuarları ile kendini tanıtan marka, her geçen gün ürün gamına eklediği yeni ürünlerle popülaritesini artırmaktadır. Yüksek teknoloji ile donatılan Xiaomi ürünleri hem uygun fiyatlı olması ile hem de tüm beklentileri karşılaması ile kullanıcılardan tam not alır.

Markanın ürünleri son dönemlerde trend ivme kazanan robot süpürgelerden duyanları şaşkına çeviren dokunmatik ekran eldivenine kadar uzanır. Ürün kalitesi ile öne çıkan ve Çin menşeili bir marka olan Xiaomi, uzun vadede daha pek çok ürünle teknoloji hayranlarının dikkatini çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

Peki, yüksek popülarite kazanmış olan bu markanın ülkemizde hangi ürünlerinin satışta olduğunu merak ediyor musunuz? Hangi Xiaomi ürünlerinin ülkemizde daha çok tercih edildiğine gelin birlikte bakalım.
Xiaomi telefon modelleri

Xiaomi telefon modelleri​

Ülkemizde satılan Xiaomi ürünler bilindiği üzere Redmi ve Mi serisine ait telefon modelleri ile piyasaya damgasını vurmuştur. Teknik özelliklerinin yanı sıra tasarım unsurlarıyla da Xiaomi telefonlar kullanıcıların beğenisini oldukça kazanır. Bir telefonda aranan tüm özelliklere sahip olan ürünler, Türkiye’de en çok tercih edilen markalar arasında Xiaomi’nin öne çıkmasını sağlar.

Xiaomi her iki seride de yer alan telefon modellerini rakamlar ve harflerle isimlendirmeyi tercih etmiştir. Rakamlar ürünlerin piyasaya sürüldüğü yıl veya sıraya göre değişiklik gösterirken harfler de telefonların yer aldığı seriyi temsil eder. Ayrıca özelliklerine göre Lite, Pro ya da Note gibi teknoloji ile iç içe olan herkesin bildiği terimlere yer verilebilir.

Güncel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarımlarını zenginleştiren marka, Xiaomi 11T Pro ve Redmi Note 10 Pro modelleri ile ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Markanın hemen hemen herkes tarafından bilinen bu serilerinin dışında Poco olarak isimlendirilen bir telefon serisi daha bulunur. Ancak bilinirlik olarak diğer serilerin gerisinde kalmıştır.
Xiaomi telefon modelleri


Telefon aksesuarlarını yeniden yorumlayan Xiaomi​

Xiaomi telefonların beraberinde aksesuarlarıyla da öne çıkar. Xiaomi telefon aksesuarları bluetooth kulaklıklardan ekran koruyuculara kadar geniş bir ürün bandına sahiptir. Avantajlı fiyatların yanı sıra özellikleri ile beğeni toplayan Xiaomi kulaklıklar tasarım harikası ürünler olarak zihinlerde yer edinir. Aksesuar alanında sadece kulaklıklarla sınırlı kalmayan markanın taşınabilir şarj cihazları da pek çok kullanıcıya hitap eder. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları bu ürünleri daha da cazip kılar.

Xiaomi, giyilebilir teknoloji deyince ülkemizde yine ilk akla gelen markalardan biridir. Yeni nesil teknolojik özelliklerle donatılan bu ürünler hayatı kolaylaştıran yönleri ile kişiler için ihtiyaç haline dönüşür. Telefonlar ile kolaylıkla entegre edilebilen Xiaomi akıllı saat modelleri pratik kullanım avantajı sunan ve Türkiye’de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alır.

Telefon aksesuarları
Telefon aksesuarları

Xiaomi ürünleri ile hayat daha konforlu​

Xiaomi kullanışlı ve bir o kadar da ilginç ürünleri ile hayatları daha pratik hale getirmeyi hedefliyor gibi duruyor. Son zamanların en kullanışlı ürünlerinden olan Xiaomi robot süpürgeler hemen hemen her eve girmiş durumdadır. Teknoloji harikası olan bu ürünler günlük hayatın en büyük yardımcıları konumuna geçti.

Ev ve yaşam kategorisine göz attığınızda Xiaomi’nin ülkemizde satılan akıllı LED ampulden otomatik sensörlü su tasarruf musluk başlığına kadar pek çok ürüne imza attığını görebilirsiniz.
Xiaomi ürünleri
 
Üst Alt