• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Tcl yeni üçe katlanan telefon prototipini sergiledi

Hakan

Moderator
moderator
Onaylı Üye
7 Şub 2022
98
46
14
Geçtiğimiz günlerde TCL markası yeni üçe katlanabilir akıllı telefon prototipini sergiledi.

TCL yeni üçe katlanan telefon prototipini sergiledi


TCL, katlanabilir akordeon akıllı telefonun prototipini gösterdi

TCL
, iki kez katlanabilen benzersiz tasarıma sahip katlanabilir bir akıllı telefonun prototipini hazırladı ve gösterdi. Bu da onu piyasadaki diğer katlanabilir cihazlardan farklı kılıyor.

TCL, prototipinde iki menteşe ve açıldığında çapraz olarak 7,85 inç boyutunda esnek bir ekran bulunuyor.

Bu, akıllı telefonu hem tamamen açılmış hem de G veya Z şeklinde akordeon formatında katlanmış halde kullanmanıza olanak tanır. Prototipte ayrıca yüz tanıma için ekranın altında yerleşik bir 3D sensör bulunuyor.

Prototip katlanır ekran, 420 ppi piksel yoğunluğuna, görüntülenen içeriğe bağlı olarak 1 ila 120 Hz arasında değişen yenileme hızına, ayrıca düşük güç tüketimine ve uzun hizmet ömrüne sahiptir.

TCL yeni üçe katlanan telefon prototipini sergiledi
 
Üst Alt