• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Sorum Var Şeker/Diyabet Hastaları İçin Bir Soru

webmaster

Üye
kullanici
23 Şub 2022
10
6
4
25
TR
Son çıkan yönetmeliğe göre diyabet hastaları artık ehliyetlerini yenileyemeyecek vedalaşma zamanı son tarih 31.12.2022 özel hastaneden rapor alsak bile kişisel sağlık bilgi formunu doldurmak durumundayız eğer doğru bilgileri girmezsek de sıkıntı olabilir ileride daha önce özel hastaneden rapor alıp yenileyen var mı ?
 
Üst Alt