• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Rusya - Ukrayna Savaşı Başladı Konu Hakkında Düşünceleriniz Neler?

Elbeate

Elbeate bir gün...
kullanici
23 Ocak 2022
96
1
46
14
eniyinet

Rusya - Ukrayna Savaşı Başladı Konu Hakkında Düşünceleriniz Neler?​

30 dakika kadar önce haber sitelerinde Rus ordusunun Kiev'e girmeye çalıştığını belirten bazı söylemler vardı sizce bunlar gerçek mi yoksa sadece bir söylenti mi? Bu kadar kısa sürede bir ülke'nin başkentine girmek mümkün mü?
 
Üst Alt