• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Microsoft, Artık NASA İçin Çalışıyor!

teknoleo

www.teknoleo.com
kullanici
11 Şub 2022
12
10
4
24
Türkiye

Microsoft, Artık NASA İçin Çalışıyor!​

Bir teknoloji şirket olan Microsoft kurulduğu günden beri işletim sistemleri, çeşitli dosya programları, yazılımlar gibi alanlarda çalışmalar yaptı. 2022 yılının ilk aylarında yaşanan gelişmeler sayesinde artık Microsoft, uzay endüstrileri alanında adını sık sık duyuracak gibi duruyor.

James webb uzay teleskobu geçtiğimiz haftalarda uzaya fırlatıldı ve L2 bölgesine ulaştı. Bu teleskobun en büyük ihtiyacı olan şey iletişim desteğiydi. Herkes bu desteği NASA’nın karşıladığını sanıyordu, ama Microsoft çoktan bu işi kendi tarafına geçirmeyi başardı.
 
Üst Alt