• Bilgilendirme; Sitemizde altyapı değişikliği nedeniyle, kayıtlı üyelerimiz hesaplarına giriş sorunları ile karşılaşabilirler. Buradan yeni şifre isteğinde bulunup hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

Merhabalar Ben Hakan:)

WF

Yönetici
Moderatör
Silver Üye
Kredi
95,000
Meslek
webmaster
Twitter
wfcomtr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Öncelikle herkese selam olsun WF, ailesi. Webmaster forumu, olarak yeni projemize başlamış bulunuyoruz.
Burada hem kendimi hemde sizleri olağanca geliştirmek isterim. Her türlü konu paylaşmaya gayret edecek ve araştırıp öğrendiğim yeni bilgileri eğer kayda değer bulur isem sizlerle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. Öncelik olarak kaidem saygı, güven ve bir miktar sevgidir. Birbirimizi belki real hayatlarımızda hiç göremicek olsak dahi burada kendimizi geliştirirken wf ailesinin tümüne fazlasıyla katkı sağladığımızı unutmayalım. Bu nedenle bunlar önceliğimiz olmalı ve daha sonrasında ise aynı hızla hatta daha bile hızlı bir şekilde ilerleyerek güzel şeyler yapabileceğimizi unutmamak gerek.
Kısaca ben; Bursa doğma büyüme olup 32 yaşında, Hakan isminde biriyim.
Herkese kucak dolusu sevgiler, saygılar ve dünyalar kadar bilgi edinmesi dileğiyle görüşmek üzere diyor ve sormak istediğiniz şeyler olursa aktif olacağımı bilmenizi istiyorum. Herkese iyi forumlar, ve çalışmalar diliyorum. Sevgiler, 😍 saygılar

Ekli dosyalar

• wf.png
    wf.png
    15.8 KB · Görüntüleme: 11