WF - Webmaster Forumu

Merhaba! WF’e hoş geldiniz!
WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir.
WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz.
Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Iphone 16 pro ekranları daha parlak hale getirecek

Hakan

Çaylak Üye
kullanici
7 Şub 2022
89
38
14

Apple, iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max'te ekranları daha parlak hale getirecek​


Apple, iPhone 16 Pro'da çevredeki ışık koşullarına göre otomatik olarak ayarlanabilen, uyarlanabilir parlaklığa sahip yenilikçi bir ekran tanıtacak.

Instant Digital'in son sızıntılarına göre 2024 sonbaharında çıkması beklenen iPhone 16 Pro, ortamın parlaklığına otomatik olarak uyum sağlayabilen gelişmiş bir ekrana sahip olacak.

Bu, içeriğin her koşulda en rahat şekilde görüntülenmesini sağlamak için ekranın parlaklığını değiştireceği anlamına gelir.

iPhone 16 Pro'nun tipik parlaklığı 1.200 nit olacak, bu da mevcut iPhone 15 Pro modelinin parlaklığından %20 daha yüksek. Bu iyileştirme, özellikle parlak ışıkta veya dış mekanda kullanıldığında ekrandaki görüntülerin okunabilirliğini ve kontrastını önemli ölçüde artıracaktır.

Ayrıca iPhone 16 Pro, iPhone 16 ve 16 Plus modelleriyle birlikte piyasaya sürülecek olan amiral gemisi iPhone 16 serisinin bir parçası olacak.

Tüm bu cihazlar güncellenmiş bir kamera bloğu tasarımına sahip olacak ve iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max modelleri sırasıyla 6,3 ve 6,9 inç boyutlarında ekranlarla donatılacak.

iPhone 16 Pro'nun performansı, önceki modellere göre hız ve güç verimliliğinde önemli iyileştirmeler vaat eden Apple'ın tescilli A18 Pro çipi tarafından desteklenecek.

iPhone 16 Pro ekranları daha parlak hale getirecek
 
Üst Alt