• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

iCloud Fotoğraf Yüklenemedi Hatası ve Çözümü

Elbeate

Elbeate bir gün...
kullanici
23 Ocak 2022
96
1
46
14
eniyinet

iCloud Fotoğraf Yüklenemedi Hatası ve Çözümü​

Apple şirketinin ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız ve fotoğraf yüklenemedi hatasını alıyorsanız eğer iCloud yani bulut depolama bağlantısı yapılamadığı için gerçekleşiyor olabilir.

iCloud Sistemine Bağlanamamanın Sebepleri Nelerdir?​

Bazı problemler nedeniyle iCloud bağlantısı yapamıyorsanız eğer fotoğraflarda yüklenemiyor hatası çıkar. Bu problemlerin neler olduğunu aşağıda sıraladık;

Zayıf ağ bağlantısı. Büyük HD mültimedya dosyalarını yüklemek için harika bir ağa ihtiyacımız var.

Apple ve iCloud sunucuları kapalı.

Yazılım hatası veya hataları olabilir.

Sistem çökmesi ve diğer hatalarda iCloud'un düzgün çalışmamasına neden olur.

İCloud'da yeterli alan yok. Apple, her iCloud hesabına ücretsiz olarak 5GB depolama alanı sağlar ve her hesap yalnızca 1000 fotoğraflarının her gün iCloud'a yüklenmesine izin verir.

Fotoğraf dosyaları zarar görmüş olabilir.

Tüm bulut sistemleri gibi iCloud da verileri sunucusunda saklar bunun için kullandığınız cihazın iClod sunucularına bağlı olması gerekir. Apple’ın resmi sitesinde sistem durumu sayfasını açarak bilgi alabilirsiniz (www.apple.com/support/systemstatus) İCloud servisinin sol tarafında turuncu veya kırmızı bir nokta varsa, iCloud'da bir sorun olduğunu gösterir. Yeşil bir nokta gördüğünüzde, iCloud sunucusu kullanılabilir durumdadır.

iClod ücretsiz olarak kullanıldığında 5 GB saklama alanı imkanı sunar bu sınırın dışına çıktığınızda artık saklama alanı açmak için ya diğer verileri silmelisiniz yada ücret ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.
 
Üst Alt