• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Hogwarts Legacy'nin Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Elbeate

Elbeate bir gün...
kullanici
23 Ocak 2022
96
1
46
14
eniyinet
Geçtiğimiz günlerde Hogwarts Legacy'nin 2023 senesine ertelendiği haberleri resmi kanallar yoluyla yalanlanmıştı. Oyunun geliştirme sürecinin hız kesmeden devam ettiği söylenmiş ve bu sene çıkış yapacağı söylenmişti.
Bu sene çıkacak olan çizim kitabı, oyunun çıkış tarihi hakkında daha yakın bir tahmin yapmamızı kolaylaştırdı. The Art and Making of Hogwarts Legacy isimli kitap, Insight Editions tarafından 6 Eylül 2022 tarihinde yayınlanacak. Bu kitabın oyundan aylar öncesinde çıkması pek mantıklı gözükmüyor. Büyük bir ihtimal çizim kitabı ile oyunun çıkış tarihleri arasında yakın bir zaman dilimi olacak. Bu durumda Hogwarts Legacy için planlanan çıkış tarihi büyük olasılıkla Eylül ayını işaret ediyor.
Harry Potter serisinde öğrenciler Hogwarts'a 1 Eylül günü dönüyorlardı, oyunun çıkış tarihine anlam kazandıran bir detay olarak aklımızın bir köşesine yazılabilir.</p>
Hogwarts Legacy'nin yeni fragmanının en geç gelecek ay yayınlanması bekleniyor.
 
Üst Alt