• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

E-posta adresimi unuttum nasıl bulabilirim?

Hakan

Moderator
moderator
Onaylı Üye
7 Şub 2022
98
46
14

E-posta Adresimi Unuttum Nasıl Bulabilirim?​

Hesap ayrıntılarınızı bulmak için kullanabileceğiniz bazı yöntemler şunlardır:

Kullanıcı adınızı unuttuğunuz taktirde, daha önce sitemize giriş yapmış olduğunuz tarayıcıdan "Oturum aç" bölümüne gelerek "Kullanıcı Adı veya E-posta Adresi" satırı altında 'hatırlatma' otomatik doldur'u kullanarak adınızı hatırlamayı deneyebilirsiniz. Ayrıca tarayıcı üzerinde oturum bilgilerini kayıt ettiyseniz kullandığınız tarayıcı>ayarlar>parolalar kısmından giriş bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Bu işe yaramazsa, hesap ayrıntılarını bulmak için bu ek yolları deneyin.

Düzenli kullandığınız (gmail,hotmail,yandex,web siteniz) vb. mail adreslerinizde oturum açın ve wf.com.tr sitemizden gelen e-postaları arayın: Bunlarda hesabınızın adı geçiyor olabilir.

Eğer bu yöntemleri denediyseniz ve hala e-posta adresinizi bulamıyorsanız, profesyonel bir yardım almanız şart. Bu konuda size yardımcı olabilecek yöneticinizle buradan iletişime geçebilirsiniz.

E-posta adresinizi unutmamak için yapabileceğiniz bazı şeyler şunlardır:

  • E-posta adresinizi ve şifrenizi bir (txt) dosyası içerisine kayıt edip, kopyasını saklayınız.
  • E-posta adresinizi düzenli olarak kontrol edin.
  • Şıkça kullandığınız cihazlar üzerinde güvenli olucak şekilde, kayıt edip korumaya alabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz eposta adresinizi hatırlamıyor veya şifre sıfırlama isteği gelmiyorsa tarafımıza tüm sorununuzla ilgili BURADAN destek mail atabilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapabilirim? Kayıp şifremi nasıl kurtarırım?
 
Üst Alt