• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Dünya'nın En Pahalı 5 Evi

Elbeate

Elbeate bir gün...
kullanici
23 Ocak 2022
96
1
46
14
eniyinet

Dünya'nın En Pahalı 5 Evi​

1-Antilia, Hindistan

Dünyanın en pahalı evi, aynı zamanda en ilginçlerinden olan Antilia Kulesi. Hindistan, Bombay’da yer alan bu evin sahibi Hintli işadamı Mukesh Ambani. İçeride kendisi ve ailesi yaşıyor. Evin değeri 1 milyar dolar.

2-Villa Leopolda, Fransa

Fransa, Villefranche-sur-Mer’de bulunan Villa Leopolda ikinci sırada yer alıyor. 1902 yılında Kral Leopold II tarafından inşa edilen bu villanın maliyeti 525 milyon dolar.

3-The Penthouse One Hyde Park, İngiltere

Üçüncülüğü Londra’daki The Penthouse One Hyde Park alıyor. 200 milyon dolara satılan bu konut kompleksi 86 lüks daireden oluşmaktadır.

4-Fairfield Pond, ABD

Amerika Birleşik Devletleri, Southampton’da, 10.000 m²’lik yaşam alanını kaplayan Fairfield Pond dördüncü sırada yer alıyor. 198 milyon dolarlık fiyat etiketiyle Amerika Birleşik Devletleri’nin en pahalı evi olma özelliği taşıyor.

5-Hearst-Davies Mansion, ABD

Listenin son sırasındaki ev yine Amerika Birleşik Devletleri’nden… “The Godfather” filminde yer almasıyla ünlü olan Beverly Hills’teki Hearst-Davies Mansion, Beckhams ve Tom Cruise gibi yıldızların evlerine de komşu. Fiyatı ise 195 milyon dolar.
 
Üst Alt