• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Disney Plus, Türkiye'nin Yeni Netflix'i Olabilir mi?

Elbeate

Elbeate bir gün...
kullanici
23 Ocak 2022
96
1
46
14
eniyinet
Yeni çıkan Atatürk dizisi projesi duyurulduğu andan itibaren milyonlar bu diziyi büyük bir heyecanla beklemeye başladı. Atatürk dizisi ile ilişkin yakın zamanda sıcak gelişmelerin yaşanması ile beraber akıllara Disney Plus, Türkiye'nin yeni Netflix'i olabilir mi? sorusunuda kazıdı. Özellikle Netflix'in son aylarda yapmış olduğu zamlardan kaynaklanan değer kaybetmesi durumu ve ardından Disney Plus'ın Atatürk adında bir dizi yayınlanması, Türkiye'de Disney Plus kullanacak olan kişi sayısını yükseltebilme ihtimalinden dolayı bu soruyu soran kişilerin merakını daha çok arttırdı.

Netflix Değer Kaybediyor!​

Disney Plus üzerinden yayınlanacak olan Atatürk dizisinden dolayı yeni platform için ciddi bütçeler ayıran Disney Plus'ın Türkiye'de hizmet vereceği tarih bile belirginleşirken RTÜK lisansı ve temsilcik benzeri işlemlerde şimdiden hazır edildi. Türkiye'de yaptığı girişimlerin sayısını arttıran dünya markası da geçtiğimiz aylarda oldukça ünlü olan bazı oyuncular ile sözleşme imzalamıştı. Bu oyuncuların içerisinde dizide başrol oyuncuları olarak oynayacak olan Mehmet Günsür, Aras Bulut İynemli ve Harry Potter adlı dizide Hermonie karakteri ile ciddi bir ün kazanan Emma Watson bulunuyor. Netflix'in Türkiye pazarında yapmış olduğu şeyler baz alınıp düşünülürse Disney Plus'ın bu pazarda ki yaptıklarını devam ettirmesi rekabeti arttırıyor.

Yapılan bu girişimlerin ve ortaya çıkan sonuçların ardından haliyle insanlar "Disney Plus, Türkiye'nin yeni Netflix'i olabilir mi?" sorusunu da sormaya başladı.
disney-vs-netflix-kapak.jpg
 

Admin

WF.CoM.TR
Admin
Kurumsal Plus
22 Ocak 2022
2,058
3
86
678
34
Bursa
Disney Plus, çok yakında netflix'i geçer ve türkiyenin yeni yıldızı olur. Netflix fiyat konusunda ve kullanıcısına verdiği değer ile günden güne değer kaybediyor. 1 yıldan daha uzun süredir netflix kullanıyodum, ancak son günlerde yoğunluktan pek girip bakamadığım için üyeliğimi iptal etmişler :) 1 kullanıcı daha kaybetti.
 
Üst Alt