• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Dell'in snapdragon x plus copilot destekli beş dizüstü bilgisayarı

Dell, Snapdragon X Plus Copilot+ yapay zeka destekli beş dizüstü bilgisayarı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Dell Snapdragon X işlemciyi temel alan ve Copilot+'ı destekleyen beş yeni dizüstü bilgisayar modelini tanıttı .

Dell Şirket, mevcut modellerinin güncellenmiş versiyonlarını yayınlayarak ürün yelpazesini genişletti.

Yeni ürünler arasında Latitude 5455 ve Latitude 7455 kurumsal dizüstü bilgisayarlar yer alıyor. İlk model 14 inç ekran ve Snapdragon X Plus işlemciyle donatılırken, ikincisi 360 derece menteşeli 2'si 1 arada form faktörüne sahip. Ayrıca Snapdragon X Elite işlemciyle de sunuluyor.

Dell, sıradan kullanıcılar için Inspiron 14 ve Inspiron 14 Plus dizüstü bilgisayarlarını sunuyor. İlk model yalnızca Snapdragon X Plus işlemciyle satışa sunulacakken, ikinci model daha güçlü Snapdragon X Elite işlemciyle donatılabilir.

Özellikle ilgi çekici olan, selefinin ince tasarımını koruyan ancak artık Snapdragon X Elite işlemci ve Copilot+ desteğine sahip olan XPS 13 9345'tir.

Yeni modeller hakkında bazı güncel bilgileri ilerleyen günlerde Teknoloji haberleri bölümünde okuyabilirsiniz.

Dell'in Snapdragon X Plus Copilot+ destekli beş dizüstü bilgisayarı
 
Üst Alt