• Özel Kurumsal+Plus üyelik paketi için 50% İNDİRİM fırsatı kazan. Üstelik Kurumsal+Plus paketi satın aldığınızda + Reklam Hizmeti + Mesleki Rank Yanında Hediye! - Kampanya 2024 yıl sonuna kadar geçerlidir! Detaylar için Tıklayın!
  • Merhaba! WF’e hoş geldiniz! WF, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir. WF, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

BU KASA 3D ANİMASYONLARI DIŞARI YANSITIYOR: Solo Hologram PC Case

BU KASA 3D ANİMASYONLARI DIŞARI YANSITIYOR: Solo Hologram PC Case​

3D-Animasyonlari-Disari-Yansitan-Kasa-Solo-Hologram-PC-Case4.jpg

Oyun meraklıları bilgisayarlarının güzel görünmesine bayılırlar. Son yıllarda tüm kasalarda oyunculara özel pek çok özellik bulunmakta: “RGB aydınlatma, özel soğutma tasarımları ve hatta RAM üzerine takılan LCD ekranlar…”

Ancak bu kasa çok farklı bu haberi okuyanların büyük bir kısmı bu kasayı hiç görmedi ve duymadı “Bu kasanın farkı ne olabilir ki?”, bu cümleyi kuran ilk kişi değilsiniz. Kasanın özelliği Hareketli Hologramları (Animasyonları) Dışarı Yansıtmak.

Animasyonlar Nasıl Yansıtılıyor?​

Showcase Bilgisayar Kasasının “Solo” ve “Dual” Hologram PC kasaları, yan tarafından dışarı taşan hologram özelliğine sahip. Dual modelindeyse 2. Hologram kasanın üstünde duruyor bu da kasanın sahiplerine güzel bir görsel şölen yaşattırıyor. Animasyonlar, kanatlarındaki LED ile aynı anda dönen aşırı hızlı hologram fanları ile oluşturuluyor.

Solo Hologram Case ve ikinci modeli Dual Hologram Case ilk başta CES 2022 standında sergilendi. Solo Hologram Case ve ikinci modeli Dual Hologram Case’i Kullanıp deneyenler çok az bir titreme olduğunu ve oldukça parlak göründüğünü paylaşmışlar. Kasaların en güzel taraflarından biri de istediğiniz animasyonları hologram olarak görüntüleye biliyor olmanız.

Animasyonlar Nasıl Değiştiriliyor?​

3D LED fanları animasyonların oluşturulma sürecinde rol alıyor demiştik, bu 3D fanlar animasyonları hafızasında tutmak için 8 GB dahili depolama alanına ve bu animasyonları değiştirmek için uzaktan kumandaya sahip şuan için Wİ-Fİ özelliği yok ancak yetkililer çok kısa süre içerisinde bunu da yapabileceğimizi bildirdi.

Solo Hologram PC Case Ne Zaman Satışa Çıkacak, Satış Fiyatı Ne Kadar?​

2022 yılının 6. Ayında (6 Haziran 2022 Pazartesi) satışa çıkacak olan Solo Hologram PC Case 299 $ fiyata sahip olacak, yurt dışından Türkiye’ye de gelecek olan bu ürünün Türkiye fiyatı bilinmiyor. Resmi internet sitesi üzerinden ön satışları başlayan ürünün 449 $ ön sipariş fiyatı mevcut Günümüzün kuruyla yaklaşık olarak 5 bin ₺ civarında bir fiyatı var ancak kurun çok oynuyor olması yüzünden tam bir fiyat vermek çok zor.
 
Üst Alt